Yatak odasını nasıl yerleştirmeliyiz?

Yatak odalarımız bizi ertesi güne hazırlayan, yenilenmemizi sağlayan mekanlarımız. Bu önemli mekanlarda mobilyaları nasıl yerleştireceğimiz hakkında size birkaç ipucu vereceğiz. Öncelikle estetik. Kapıdan içeriye giriyorsunuz, yatağınızı o güzel yatak başlığıyla beraber bir görmeniz lazım.

Sağ ve sol tarafına komidinleri yerleştiriyoruz. Hemen karşı tarafına ister makyaj masasını, isterseniz belki bir televizyon dolabı yerleştirebilirsiniz. Genelde yaptığımız dekorasyonlarda yatak odasına fazla televizyon koymamaya çalışırız. Bu önerimize mutlaka kulak verin. Peki ya o büyük dolaplar.. O dolaplar belki de bir dolap odası havasını veren o mekanda nereye yerleştirilmeli. Mümkün olduğu kadar gün ışığını aldıktan sonra en ölü tarafa yatak odanızın dolaplarını yerleştirebilirsiniz.

Gelelim yatak odasında ihtiyaç duyulan diğer mobilyalara. Örneğin sandık şeklinde bir puf. Veya kıyafetinizi asabileceğiniz sırt kısmı belki de askılık şeklinde olan bir sandalye. Bununla beraber şifonyer adını verdiğimiz çekmeceli dolaplarımız. Belki de tüm bunların yanı sıra çok daha farklı bir dinlenme koltuğu bile olabilir.

Unutmayın! Yaşamınızı renklendirmek istiyorsanız öncelikle yatak odanızı renklendirmelisiniz.

Kaynak: http://www.mobilyadekorasyon.gen.tr © Copyright Makaleyi izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Bir Cevap Yazın

Haberler